Kosmetika

ZAHIR COSMETICS Olej z pískavice BIO s pumpičkou 15 ml

  • ZAHIR COSMETICS Olej z pískavice BIO s pumpičkou je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně zralé i problematické. Vypíná pleť a poprsí, zvláčňuje a regeneruje.
Při nákupu 2 kusů sleva 25 % Při nákupu 2 kusů vybraných produktů značky ZAHIR COSMETICS v libovolné kombinaci získáte slevu 25 %. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
485

O produktu: ZAHIR COSMETICS Olej z pískavice BIO s pumpičkou 15 ml

50125214

Proč Zahir? Protože kvalita.

Veškeré dodavatele máme prověřené, přesto naši zaměstnanci kontrolují nově nakoupené suroviny. Oleje lisujeme za studena v moderně vybavených laboratořích, abychom dosáhli těch nejvyšších hygienických standardů. Sám majitel Zahiru, Mirek Šporn, jezdí pravidelně do Maroka vše kontrolovat. 

ZAHIR COSMETICS Olej z pískavice BIO s pumpičkou 15 ml

Olej vylisovaný ze semen pískavice je určen pro intenzivní péči o tvář, tělo i vlasovou pokožku. Pleti navrací elasticitu a pro jeho výrazně zpevňující účinek ho používaly ženy odpradávna nejen v boji proti vráskám, ale především pro krásu a pevnost ňader.

  • Zpevňuje ňadra
  • Regeneruje pokožku
  • Vyživuje vlasy, vlasovou pokožku a chrání vlasy před třepením
  • Pomáhá v boji proti vráskám
  • Vhodné i pro nejcitlivější pleť
  • Vyživuje pokožku
  • Vrací pleti elasticitu
  • Pomáhá pokožce po nadměrném slunění

Zahir je česká rodinná firma, dovážející suroviny výhradně z Maroka. Filozofie této kosmetické značky je postavena na vysoce kvalitních, čistě přírodních výrobcích bez zbytečné chemie.

V dnešní uspěchané době a záplavě kosmetiky nabízí Zahir produkty, v jejichž složení se neztratíte. Je natolik minimalistické, že ve vysoké míře eliminuje možné nežádoucí reakce na mnohasložkové kosmetické produkty. Vyhovuje požadavkům i té nejnáročnější pokožky a pečuje o nejrůznější typy pleti.

Zahir je česká rodinná firma, dovážející suroviny výhradně z Maroka.

Výrobky spojující tradiční poznatky východní medicíny s potřebami moderních žen. Jsou jemné, ale velmi účinné, vyráběné z těch nejkvalitnějších surovin pomocí nejnovějších technologií. Proto je většina výrobků vhodných i pro ty nejmenší. Výrobky jsou mimo jiné šetrné i k životnímu prostředí.

Jeden z nejluxusnějších olejů je vhodný pro všechny typy pleti, včetně problematické – pomáhá zklidňovat pleť náchylnou k akné. Zralé pleti rychle navrací elasticitu a pocit komfortu a celkově zlepšuje její vzhled. Urychluje také regeneraci pleti po nadměrném slunění. Výborný i v péči o vlasy a pokožku hlavy, chrání vlasové konečky před třepením a vysoušením. Změkčuje nadměrně suchou a zatvrdlou pleť chodidel, loktů nebo kolen.

Pískavici používají ženy již po staletí pro zpevnění ňader.

Pískavici používají ženy již po staletí pro zpevnění ňader.

Zjemňuje pleť loktů a chodidel.

Zjemňuje pokožku loktů a chodidel.

Vhodný pro pleť se sklony k akné.

Vhodný pro pleť se sklony k akné.

Složení:

100% olej vylisovaný ze semen Pískavice řecké seno (Rigonella Foenum-graecum Oil)

Použití:

Naneste na vyčištěnou a zvlhčenou pleť. Tip: Před aplikací oleje si obličej vždy navlhčete květovou vodu. Olej uzamkne vlhkost hydrolátu v pleti a vaše pokožka tak bude krásně hydratovaná i vyživená.

Olej je skvělý i při lámavosti a třepení nehtů. Vetřete malé množství oleje do nehtového okolí a nechte působit. Několik kapek oleje můžete přidat také do svých oblíbených šampónů a krémů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.