Kosmetika

ZAHIR COSMETICS Rhassoul Marocký jíl BIO 200 g

  • ZAHIR COSMETICS Rhassoul Marocký jíl BIO díky vysokému obsahu přírodních minerálů působí blahodárně na pokožku obličeje, těla i vlasy.
239

O produktu: ZAHIR COSMETICS Rhassoul Marocký jíl BIO 200 g

50125208

Úvod

100% přírodní prostředek k čištění pleti, stažení pórů a omlazení pokožky s dlouhou tradicí sahající až do starověkého Egypta. ZAHIR COSMETICS Rhassoul Marocký jíl BIO díky vysokému obsahu přírodních minerálů působí blahodárně na pokožku i vlasy. Vhodný pro tělo i obličej, dodá ztracené minerály, lehce - ale efektivně - odstraní usazené nečistoty. Stahuje rozšířené póry a přispívá k mladistvému vzhledu. Pokožku čistí bez poškození přirozeného ochranného filmu. Po použití je pleť hladká, jemná a rozzářená. Šetrně pečuje i o pleť problematickou, s ekzémy a lupénkou. Při péči o vlasy a vlasovou pokožku pomáhá regulovat produkci kožního mazu. Vlasy zanechává vzdušné a hebké. Marocké ženy tajemství tohoto jílu velmi dobře znají. Vyzkoušejte ho i Vy.

Výsledek:

  • pěstí pokožku obličeje, těla i vlasy
  • přispívá k omlazení pleti
  • čistí pleť a stahuje póry

Složení

100% přírodní marocký jíl.


Použití

Smíchejte malé množství Rhassoulu s vodou tak, aby vznikla kaše. Naneste na pleť či vlasy, nechejte pět minut působit a jemnými krouživými pohyby smyjte vodou běžnou či květinovou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.