Čaje pro těhotné (4)

Seřadit podle
Čajová směs s ovocem a meduňkou pro nastávající maminky.
nálevové sáčky 20x1,5 g
Tato bylinná směs je vhodným doplňkem pitného režimu pro těhotné ženy.
nálevové sáčky 20x1,5 g
Směs bylin obsahuje šípky, kontryhel, maliníku, měsíček a rakytník.
Směs obsahuje šípek, rooibos, meduňku, voňatku, mátu a plod černého rybízu.
Čaje pro těhotné

Čaje pro těhotné

Čaje pro těhotné jsou určeny pro doplnění pitného režimu nastávajících maminek.

Jaké čaje jsou vhodné během těhotenství?

Těhotné ženy často řeší, jaké čaje je v těhotenství možné pít a jaké nejsou vhodné. Speciálně formulované čaje pro těhotné pomohou tuto otázku jednoduše vyřešit. Obsahují zpravidla ovocnou složku (šípky, černý rybíz), a to v kombinaci s bylinkami, které jsou v těhotenství bezpečné a zároveň mají pozitivní vliv na celkovou pohodu těhotné ženy (např. meduňka, maliník, měsíček,…). Čaje pro těhotné jsou přirozeně bez kofeinu a můžete je zařadit do svého pitného režimu bez jakýchkoliv obav.

Těhotenství a kofein

V těhotenství by měly být nápoje s obsahem kofeinu konzumovány minimálně – pokud vůbec, pak maximálně 1-2 šálky kávy nebo černého/zeleného čaje.

Těhotné ženy, které mají rády černý čaj, mohou jako alternativu vyzkoušet rooibos, nápoj z čajovce kapského, který je zcela bez kofeinu a přitom vyniká lahodnou nasládlou chutí. Pozor, yerba maté nebo matcha obsahují kofein, a proto se těhotným nedoporučují.

Alternativu kávy nabízejí pražené obilné nápoje, tzv. kávoviny (žitovka, melta, apod.).

Tipy z nabídky e-shopu Dr.Max

I v těhotenství si můžete vychutnat chvilku klidu pohody s oblíbeným šálkem čaje. Vyzkoušejte například Leros Čaj pro těhotné, porcovaný čaj se šípkem, černým rybízem, rooibosem a meduňkou, které přispívají k dobré náladě. Dalším tipem, zejména pro ženy ve 3. trimestru těhotenství, je čaj Apotheke Bio Těhotné ženy se šípkem, rakytníkem, kontryhelem, měsíčkem a maliníkem. Všechny použité bylinky jsou v BIO kvalitě.