Čaje pro těhotné

  (6)
Seřadit podle
 • 5.0
  (2)
  Čajová směs s ovocem a meduňkou pro nastávající maminky.
 • Apotheke BIO Těhotné ženy čaj

  nálevové sáčky 20x1,5 g
  5.0
  (2)
  Tato bylinná směs je vhodným doplňkem pitného režimu pro těhotné ženy.
 • Apotheke Těhotné ženy čaj

  nálevové sáčky 20x1,5 g
  5.0
  (2)
  Směs bylin obsahuje šípky, kontryhel, maliníku, měsíček a rakytník.
  Čaje pro těhotné

  Čaje pro těhotné

  Čaje pro těhotné jsou určeny pro doplnění pitného režimu nastávajících maminek.

  Jaké čaje jsou vhodné během těhotenství?

  Těhotné ženy často řeší, jaké čaje je v těhotenství možné pít a jaké nejsou vhodné. Speciálně formulované čaje pro těhotné pomohou tuto otázku jednoduše vyřešit. Obsahují zpravidla ovocnou složku (šípky, černý rybíz), a to v kombinaci s bylinkami, které jsou v těhotenství bezpečné a zároveň mají pozitivní vliv na celkovou pohodu těhotné ženy (např. meduňka, maliník, měsíček,…). Čaje pro těhotné jsou přirozeně bez kofeinu a můžete je zařadit do svého pitného režimu bez jakýchkoliv obav.

  Těhotenství a kofein

  V těhotenství by měly být nápoje s obsahem kofeinu konzumovány minimálně – pokud vůbec, pak maximálně 1-2 šálky kávy nebo černého/zeleného čaje.

  Těhotné ženy, které mají rády černý čaj, mohou jako alternativu vyzkoušet rooibos, nápoj z čajovce kapského, který je zcela bez kofeinu a přitom vyniká lahodnou nasládlou chutí. Pozor, yerba maté nebo matcha obsahují kofein, a proto se těhotným nedoporučují.

  Alternativu kávy nabízejí pražené obilné nápoje, tzv. kávoviny (žitovka, melta, apod.).

  Tipy z nabídky e-shopu Dr. Max

  I v těhotenství si můžete vychutnat chvilku klidu pohody s oblíbeným šálkem čaje. Vyzkoušejte například Leros Čaj pro těhotné, porcovaný čaj se šípkem, černým rybízem, rooibosem a meduňkou, které přispívají k dobré náladě. Dalším tipem, zejména pro ženy ve 3. trimestru těhotenství, je čaj Apotheke Bio Těhotné ženy se šípkem, rakytníkem, kontryhelem, měsíčkem a maliníkem. Všechny použité bylinky jsou v BIO kvalitě.