Desinfekce (4)

Řadit
Filtry výpisu
 • ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml

  roztok 300 ml

  Bezbolestně dezinfikuje, snižuje zánět a urychluje hojení především akutních ran, zánětů a popálenin. Vhodný k použití na citlivou nebo podrážděnou kůži, neštípe ani nepálí. Určen také k výplachům sliznice nosu, úst či genitálií. 100% přírodní, bez konzervantů a stabilizátorů. Určen i pro děti a kojence.

  Zdravotnické prostředky

  333 Kč
 • Ixosafe Set pro odstranění klíštěte s pinzetou

  Stačí nanést na přisáté klíště gelovou emulzi přípravku tak, aby jeho tělo bylo zcela pokryto. Poté nechat působit cca 10 minut a klíště kývavým pohybem odstranit pinzetou na klíšťata.

  Zdravotnické prostředky

  205 Kč
 • Atix sada pro bezpečné odstraňování klíšťat

  ATIX je zdravotnický prostředek, který účinně zamezuje přenosu onemocnění přenášených klíšťaty při odstraňování parazitů z kůže.

  Zdravotnické prostředky

  285 Kč
 Klíšťák Ixoderm 10 ml

Zdravotnické prostředky

Klíšťák Ixoderm je určený k rychlému zneschopnění, znehybnění, usmrcení a bezpečnému odstranění přisátého klíštěte.

  259 Kč
  Desinfekce

  Desinfekce

  Desinfekcí, nebo-li usmrcením mikroorganismů, můžeme přispět k ochraně našeho zdraví před některými chorobami, jako je např. chřipka, průjem, žloutenka, aj.  Desinfikovat můžeme povrchy, předměty, ruce a v neposlední řadě rány a případná kousnutí hmyzem (např. komáři, klíšťata). Desinfekční přípravek by měl být součástí každé domácí i cestovní lékárničky. Pro děti jsou ideální přípravky, které v ráně neštípou a nepálí.