Příslušenství (10)

Řadit
Filtry výpisu
Testovací proužky OneTouch Verio 50 ks

Zdravotnické prostředky

Testovací proužky OneTouch® Verio® jsou pro použití s glukometrem OneTouch® Verio® pro kvantitativní měření cukru v čerstvé kapilární plné krvi.

  309 Kč
   Accu-Chek Performa testovací proužky 50 ks

  Zdravotnické prostředky

  Proužky pro testování glykémie Accu - Chek® Performa 50 jsou určeny k měření glukózy (cukru) z plné kapilární krve pomocí glukometru Accu-Chek® Performa a Accu-Chek® Performa Nano.

   309 Kč
   Novo Nordisk NovoFine 30G x 8 mm jehly 100 ks

   jehly 100 ks

   Zdravotnické prostředky

   Jednorázová jehla do inzulinových per je jedna z nejkratších a nejtenčích dostupných jehel. Technologie tenké stěny zlepšuje průtok inzulínu a zajišťuje příjemnější vpich.

    224 Kč
    Easygluco Lancety pro pero ke glukometru 200 ks

    200 ks

    Zdravotnické prostředky

    Lancety - jehličky do odběrového pera glukometru Easygluco, Glucolab a Medisign. Sterilní lancety k jednorázovému použití. Snadné použití.

     455 Kč
     Příslušenství

     Příslušenství

     Glukometr je přístroj, který stanovuje hladinu glykemie – krevního cukru. Pro toto stanovení jsou nezbytné lancety a testovací proužky, které jsou k jednomu použití. Lancety jsou určeny k hygienickému a bezbolestnému odběru malé kapky krve, z níž se glykemie stanovuje. Proužky jsou nezbytné k vlastnímu měření glykemie a pasují vždy jen do konkrétního přístroje. Proto je vybírejte podle typu vašeho přístroje.