Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • akcie 2+1

    Dotaz z 25. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dřiv jsem kupovala Ekomedica Artyčok 60 kapslí 2 baleni a dostala jsem 3 baleni zdarma. Ješte ta akcie 2+1 plati? Kupi dva baleni a dostaneš treti baleni zdarma.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,
    děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Informace o dostupnosti zboží, doplatcích na lékárnách, objednávkách na eshopu, reklamacích apod. nemáme bohužel k dispozici. Váš dotaz předávám kolegům z klientské linky, kteří Vás budou kontaktovat.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Akce 2+1

      Dobrý den. Kdy budete mít akci na výrobky TOPVET For pes 2+1?? Sirup proti kašli. Docházejí nám zásoby a u Vás jsme ten produkt velice výhodně zakoupili. Děkuju za odpověď.

    • Užívání Femibionu 2

      Dobrý den, jsem ve 12tt+1, mohu užívat již Femibion 2? Z Femibionu 1 mi zbyly 3 tabletky. Mohu douzivat a poté začít Femi 2? Děkuji

    • Přechod z Pregnafolinu 1 na Pregnafolin 2

      Dobrý den, jsem v prvním trimestru a beru pregnafolin 1. Zbývá mi 7 tablet, poslední budu brát v 12+2tt (dle ms). Můžu následující den začít užívat Pregnafolin 2? Díky.

    • Pregnafolin 1

      Dobrý den, v týdnu těhotenství 10+4 mi dojde Pregnafolin 1. Četla jsem, že Pregnafolin 2 je až od 13 týdne. Mohu při koupi Pregnafolinu 1 celé balení dobrat, brát jej tedy do týdne 14+5? Nebo nevyužít...

    • Užití 2 tabletek emanera 40mg místo 1 tabetky

      Dobrý den, omylem jsem užila 2 tabletky emanera 40 mg místo 1 s časovým odstupem cca 2 hodiny. Mám užívat 1 ráno a 1 večer. Je to velký problém, hrozí předávkování? Děkuji za odpověď.

    • užívání léků

      Dobrý den. Prosím,byli mi předepsané léky Entizol(2 o 2 co 12 hodin + Penlac( 1 o 1 co 12 hodin + Prokanazol( 2 o 2 . Mohu tyto léky v klidu užívat zároveň? Děkuji.

    • Pradaxa a bylinny čaj

      Mohu prosim k Pradaxe pit bylinny čaj z techto bylin?řepík (3 díly) + anýz (2) + pampeliška kořen+list (2) + ostropestřec (2) + koriandr (1) + pelyněk (1). Dekuji.

    • přechod z Femibion 1 na Femibion 2

      Dobry den,potřebovala bych poradit ohledně vitaminů femibion1, ktere se berou do konce 12.tydne ale mě by chybělo 9 tabletek ale nechci kupovat zbytečně dalších 28tabletek. Tak se chci zeptat jestli můžu...

    • Femibion 1 a 2

      Dobrý den, jsem těhotná 11 tt + 3 dny a došel mi Fembion 1. Můžu už začít brát Femibion 2? Děkuji za Vaši odpověď Martina Mužátková

    • Femibion 1 nebo 2

      Dobry den,nemohu sehnat Femibion 1 bez jodu 30 tbl. Jsem v 10.tydnu. Je lepsi si uz koupit Femibion 2 a uzivat ho jiz cca od 11.tydne nebo Femibion 1 60tbl a uzivat ho dalsi dva mesice? A az pote...

    Nejnovější otázky v poradně