Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Anopyrin v 36tt

    Dotaz z 23. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem v 36tt a beru stále anopyrin 150g, který mi byl předepsán kvůli riziku preeklampsie, doktor mi stále říká ať ho dál beru, ale já se všude dočetla že se smí brát max do34tt, nezpochybňuji názor mého doktora,ale chci slyšet názor dalšího odborníka, mockrát vám děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    data pro užívání kyseliny acetylsalicylové (Anopyrin) při redukci rizika preeklampsie se regionálně liší. V případě vysokého rizika je možnost podávat kyselinu acetylsalicylovou až do porodu, u středního a nízkého rizika se terapie ukončuje v 34tt-36tt. Délku užívání tedy určuje lékař na základě zhodnocení zdravotního stavu.

    Přeji klidný závěr těhotenství.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně