Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antibiotika a jiné léky

    Dotaz z 4. 5. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru antibiotika Fromilid 500 mg, mohu k nim vzít imodium nebo enterol?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     Pěkný den, 

    ano, mezi uvedenými léky není dosud známa významná interakce a souběžné užívání je považováno za bezpečné. Jedná-li se o průjem způsobený antibiotickou terapií, volte Enterol. Dodržujte dostatečný pitný režim. Pokud budou potíže přetrvávat déle než 3, či bude Váš stav provázet horečka, kontaktujte lékaře.

    Přeji brzké uzdravení.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně