Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce a kojení

    Dotaz z 15. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, chci se zeptat. Po porodu asi tak Cca 3 mesice, tak jsem dostala mesicky. Chtela jsem zase užívat antikoncepci, dostala jsem AZALIA, ale menstrusce se uz nedostavila. Tak nevim zda ji mohu začít užívat a jak ? Kdyz se ma brát první den menstruace.. Stále jeste kojim. Děkuji za odpověď.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     

    Pěkný den,

    v případě absence menstruace lze začít kterýkoliv den cyklu, po dobu prvních 7 dnů je třeba použít ještě další metodu antikoncepce (bariérovou metodu).

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně