Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce v kuse

    Dotaz z 24. 9. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Když budu brát antikoncepci dva měsíce v kuse bez přestávky. Je nějaká šance otěhotnění? když se do mě přítel udělá?
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    ak budete užívať tablety pravidelne, nebudete mať prujem, neužijete nič, čo by mohlo narušiť účinok, tak šanca je skoro nulová, rsp rovnaká, ako keby ste užívali antikoncepciu mesiac.
    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně