Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 3. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Co když si dám antikoncepci ráno kolem 9:15 a mám jí brát až kolem 14 hodiny? Nevadí to tomu nějak že si budu dávat třeba antikoncepci ráno ale nedám si jí kolem té druhé hodiny?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bohužel neuvádíte, jakou antikoncepci užíváte. Ve většině případů je takové posunutí možné. Nejideálnější je změnu užívání načasovat na dobu 7-denní pauzy (nebo užívání placeba) a nové platíčko užívat v novém čase.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně