Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 5. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    zdravím beru antikoncepci foxinette neo, o půlnoci jsem měla nechráněný styk. Beru prášky ráno v 8.00 a v 8.35 jsem měla takovou řidší stolici. Byla jsem z toho ve stresu tak jsem si vzala v 9.20 další prášek, kdyby náhodou, ale bohužel pak přišel o hodinu později vodnatý průjem? Mám se obávat
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    předpokládám, že došlo k dostatečnému vstřebání léku. Pro jistotu užívejte po dobu týdne i bariérovou formu antikoncepce.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně