Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 22. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Beru už nepřetržitě cca 1,5 let antikoncepci Linteoo.Sestra mi řekla že bych měla udělat pauzu aby se vyloučilo těhotenství.Nikdy jsem to nedělala.Vzdy jsem měla Depoproveru.Ted prášky.Kdyz dnes v úterý přestanu brát prášky tak pak první si mám vzít v úterý? Od kdy bude sex bezpecnyNestaci tehot.tes
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, alespoň jednou za rok je vhodné udělat pauzu a menstruovat. Užijete-li poslední tabletu v úterý, následuje sedmidenní pauza a nové plato začnete užívat ve středu. Po celou dobu budete chráněna.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně