Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 27. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, nějak ke konci platíčka jsem si omylem vzala 2 pilulky antikoncepce yollie. Přítel se do mě udělal jednou a to bylo týden před tím než se to stalo. Jednou jsem si i antikoncepci vzala o 6h později ale to prý není nějak problém. Je riziko otěhotnění v poslední den kdy si nevezmu pilulku?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, pri vynechaní tablety z 3. týždňa sa zvyšuje riziko nespoľahlivosti a zlyhania HAK kvôli nadchádzajúcemu obdobiu placebo tabliet. Je potrebné upraviť schému užívania tabliet. Nakoľko chýbajúca tableta sa už nedá doplniť (zjedená skôr), je vhodné začať nový blister okamžite, bez placebo tabliet. Krvácanie zo spádu hormónov sa môže objaviť až po doužívaní druhého blistra, môže sa tiež počas cyklu vyskytnúť špinenie. S pozdravom Sabina Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně