Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 18. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Asi rok užívám antikoncepci Maloo. Ze začátku užívání bylo vše v pořádku a manstruaci jsem dostávala vždy po dobraní platicka. Poslední dobou menstruace přichází již v polovině brání platicka. Trvá to již delší dobu.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud se tak výjimečně stane, může se jednat o následek nadměrného stresu nebo probíhající nemoci. Vy píšete, že tento problém trvá již delší dobu, v takovém případě doporučuji kontaktovat gynekologa.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně