Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 21. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtela bych se zeptat. Zapomněla jsem si vzít prášek. Vzala jsem si ho tedy normálně druhy den nastejný čas co si ho beru a ráno jsem to dostala, co tedy teď mam delat. Beru antikoncepci yosefinne, kde jsou placebo tablety. Nevím zda teď mam brát bílé tablety nebo klasické růžové.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bohužel neuvádíte, v jakém týdnu jste pilulku nevzala. Podívejte se do příbalového letáku, kde je přesně popsáno, jak postupovat při vynechání tablety v konkrétním týdnu.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně