Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 7. 8. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,jaká je šance otěhotnění při použití tablety Nopregy po 17h od styku, jen kvůli vynechání tablety HA na počátku platíčka(4den)a 5 den byl nechráněný styk s ejakulací. Ha beru pravidelně 10 měsíců, jen došlo k jedné chybě v užití. Děkuji za odpověď.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    pokud nemáte extrémně krátký cyklus, je riziko těhotenství nízké, nicméně není nulové.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně