Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 28. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Brala jsem HA od 14ti let kvůli silné MS a akné.Celkem 14 let.po druhém těhotenství,mám zpátky akné,hodně silnou menstruaci a silné bolesti pri ovulaci. Dr. mi doporučila znovu HA nasadit, bylo mi s ní celkove lépe. Jen mam strach jestli je takhle dlouhodobé užívání bezpečné?Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    nejen tématu bezpečnosti dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce se věnoval MUDr. Koliba v následujícím článku, proto Vás na něj ráda odkážu, snad v něm najdete pro Vás důležité informace: www.internimedicina.cz

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně