Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 13. 7. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, beru antikoncepci Bonadea předposlední pilulku (vcera ) jsem si vzala v 20:00 a v 23:00 jsem dostala jednorázový vodnatý prujem, vzala jsem si proto posledni pilulky z plata. pilulky z platicka?Jsem chranena? Mam mit normalne 7 dni pauzu? Kdy muzu mit bez obav pohl. Styk?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud jste užila další tabletu, účinnost by měla být zachována. Dodržte normální sedmidenní pauzu. Pokud chcete mít naprostou jistotu, že jste chráněná, v případě pohlavního styku ponechte zdvojení (kondom, Pharmatex) antikoncepční techniky minimálně týden, lépe deset dnů po odeznění trávících obtíží. 

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně