Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 16. 9. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Menstruaci ještě nemam ale antikoncepci jak už jsem psala beru 4den takže abychom mohli mýt s přítelem nechraneny sex a nedošlo k otěhotnění tak musíme počkat týden? Moc jsem nedorozuměla vasi odpovědi proto se ptám takto. Děkuji za odpověď
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň,

    pokiaľ ste užívali tablety podľa doporučeného dávkovania a máte 4. deň nového cyklu, nemusíte sa obávať zníženého účinku tabliet. Pokiaľ nastala zmena v cykle (vynechanie pauzy, či posun menzesu nie podľa doporučenia výrobcu konkrétnej značky) je vhodné prvých 7 dní užívať aj bariérovú ochranu (kondóm a pod.).

    S pozdravom Sabina Ihrická

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné