Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ascorvita + antibiotika + probiotika

    Dotaz z 16. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, od včera mám antibiotika Amoksiklav 1g po 12hod., k tomu probiotika RebioMax 1× denně. Mohu společně užívat i doplněk stravy Ascorvita? Nebo raději až po dobrání antibiotik? Děkuji za odpověď.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    ano, kombinace je možná, nepanují zde klinicky významné interakce.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • rozestup antibiotika a probiotika

      Dobrý den, užívám Entizol a tekutá probiotika Vitahit. Prosím s jakým rozestupem musím brát antibiotika a probiotika? Probiotika užívám ráno na lačno před jídlem a antibiotika v 9h ráno a v 9h večer. Moc...

    • Antibiotika Klacid a Probiotika Dasselta?

      Dobrý den, mám antibiotika klacid a probiotika Dasselta jaky časový rozdíl mezi těmito prášky mám nechat ?

    • Antibiotika,probiotika a kojeni

      Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat jestli muzu brat probiotika enterol, když kojim. A jestli je mam začít brat kdyz ještě beru antibiotika. Děkuji za odpověď. Chrobáková

    • Antibiotika a probiotika

      Myslíte, že je dobré použít při léčbě antibiotiky probiotika(laktobacily), i když nemám žádné zažívací potíže? Díky

    • Antibiotika a probiotika Probio femina

      Dobrý den, užívám antibiotika-angína. Měla bych zároveň používat také probiotika. Doma mám pouze probiotika Probio Femina. Chtěla bych se zeptat, zda tyto probiotika napomáhají také udržení střevní...

    • Antibiotika,probiotika a kojeni

      Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat jestli muzu brat probiotika enterol, když kojim. A jestli je mam začít brat kdyz ještě beru antibiotika. Děkuji za odpověď. Chrobáková

    • Antibiotika Cefzil

      Dobrý den, mám předepsané antibiotika Cefzil. Můžu k nim brát hned nějaké probiotika nebo laktobacily nebo až po léčbě (10-ti dnech). Děkuji

    • antibiotika a probiotika

      Prosím užívám antibiotika penicilin jaké jsou vhodné probiotika a jak je užívat děkuji

    • Beru antibiotika,probiotika přesto je mĕ tézko a pálí žáha

      Dostala sem antibiotika Dalacin C 300 ,přesto ,že k nim použivám probiotika ,je mĕ vždy po požiťi antibiotika tĕžko a páli žáha a krkám .Co by k tomu pomohlo uživat ? Dĕkuji

    Nejnovější otázky v poradně