Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • avamys v lednici

    Dotaz z 29. 12. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, vyzvedla jsem z lekarny lek Avamys a dala jsem ho na delší dobu do lednice.V pribalovem letaku se pise Chraňte před chladem a mrazem. Mohl se chladem poskodit?Je mozne ho jeste uzit?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    vzhledem k nesprávnému uchovávání léku doporučuji likvidaci přípravku a předepsání nového balení. Rozhodujícím faktorem je teplota v lednici a délka nesprávného uchování.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně