Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Beba

    Dotaz z 2. 6. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda má vliv na bolení bříška naší 5mesicni dcery Beba. Celou dobu jsme používali Beba optipro comfort 1 a teď jsme přešly na tu novou Beba comfort HMO 1 a má bolesti, jestli je v každém něco jiného, co by ji mohlo vadit. Děkuji Zuzana Szarka
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, složení Beby HMO by mělo být ještě bližší složení mateřského mléka, než původní produkt. Těžko říct, jestli dcerka zareagovala špatně na mlíčko, možné to je, nebo je to shoda okolností a trápí jí něco jiného. Zkuste podávat ještě probiotické kapky k mlíku pravidelně. Držím palce, Daniela

    Podobné dotazy

    • Beba

      Dobry den.Prosim je Bebaoptipro2 sytejsi nez Bebaoptipro1?Nebo je tam jen jina davka vitaminu a zasyti obe stekne?Dekuji

    • Beba

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi Beba Pro2 a Beba Comfort2?

    • Beba

      Dobrý den, U beby comfort 3 jsou omega 3 a 6 obsaženy ale už tam není kyselina dha... v jinych mlecich je. Je nějaký doplněk stravy pro rocni dite kde by byla obsažena? Děkuji za odpověď

    • Beba comfort2 vs.BEBA OPTIPRO 2

      Dobrý večer,chci se zeptat jaký je rozdíl mezi Beba comfort2 vs.BEBA OPTIPRO 2.Děkuji Jílková

    • Beba optiPro

      Dobry den chtěla bych se zeptat uz od narozeni používáme Beba1 optiPro a kdyby jsme vyměnily za beba comfort1 Nevadilo byto Dekuji

    • Beba Sensitive

      Dobrý den, od narození dáváme synovi Beba Sensitive. Jak dlouho jej můžeme dávat? Měli bychom přejít na jiné, tak jak je to u Beba 1, 2, 3 ... Děkuji Urbanová

    • Trvanlivost Beba tekutá

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat na trvanlivost BEBA COMFORT 1 HM-O tekutá.Nikde nemáte uvedeno. Děkuji

    • Je potřeba změnit druh mléka Beba pro osmiměsíčního dítěte s refluxem?

      Dobrý den, syn má od narození mléko Beba AR, kvůli refluxu. Má nyní 8 měsíců, toto mléko mu chutná stále, ale všimla jsem si,že ostatní řady Beba jsou značeny 1,2,3 a má otázka tedy zní, jestli může být...

    • Michat beba ar s beba comfort

      Dobry den chci se zeptat zda je mozne michat beba comfort s beba ar. Po beba comfort blinka a beba ar potom je hladna kdyz ji dam beba ar s beba comfort. Kdyz ji dam pul napul tak neblinka a je najezena...

    • Beba sensitive

      Dobrý den prosím vás jaký je rozdíl mezi beba sensitive a beba expert pro sensitive ? Všimla jsem si až doma ze mam jinou dozu a je tam to expert pro děkuji

    Nejnovější otázky v poradně