Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Beru derin 25 a magnésium 400 jsou grepové. Je to nebezpečné? Grep se prý nesmí brát.

    Dotaz z 21. 10. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    3den beru derin 25 a užívám magnésium 400 jsou ale s grep.příchutí. Je nebezpečná tato kombinace?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

     Dobrý den,
    při užívání léčivého přípravku Derin, by se neměla konzumovat grepová šťáva. Neuvádíte jak se Vámi užívaný hořčík nazývá, proto pro klid duše doporučuji užívat hořčík, který nemá příchuť grepu (a nejlépe je hořčík obsažen v organické formě - lepší vstřebatelnost). Navíc pokud se jedná o doplněk stravy MaxiVitar Magnezium 400 mg, tak ten obsahuje hořčík ve formě oxidu hořečnatého, který se podle studií nejhůře vstřebává (anorganická forma).
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně