Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • doxybene borelioza a oteklé kotníky

    Dotaz z 25. 11. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Beru dixybene na. Boreliózu po vybrání prvních desíti tabl. Mě začaly otékat kotníky a chodím méně na malou je to dobré?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý den,  

    dosud nebyly tyto symptomy hlášeny při užívání Doxybene, stav může a nemusí souviset s lékem. Rozhodně je doporučeno lékaři vývoj stavu nahlásit, aby určil další postup. 

    S pozdravem Sabina Lazorová 

    Podobné dotazy

    • Oteklý kotník

      Dobrý den mám nateklý pravý kotník je bolestivý měla jsem tam klíště a žádný flek tam nemám.Dostala jsem antibiotika Doxybene 200 mg na 10 dní jak se dá poznat že jsem nakažená od klíštěte když mi...

    Nejnovější otázky v poradně