Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Biseptol, časté močení

    Dotaz z 3. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, na pohotovosti jsem dostala na zánět močových cest Biseptol atb a Algifen neo.Pátý den užívání jsem začala opět pocitovat zvýšenou potřebu močit, ale bez bolesti nebo řezání. Do té doby všechny příznaky zánětu mizeli.Čím by to mohlo být?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    může zde stále existovat souvislost se zánětem, nebo je to následek zvýšeného příjmu tekutin, který jistě při užívání těchto antibiotik máte.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně