Bolí mě kloub
Dobrý den,
příčinou bolesti palce nohy může být postupná destrukce chrupavky kryjící kloub, což vede k přímému kontaktu a tření okrajů kostí, což vyvolává bolest. Postupně se zhoršující bolest kloubů palce může být způsobena deformitou zvanou vybočený palec. Další příčinou může být artróza kloubu mezi prstcem a článkem palce nazývaná ztuhlý palec, jejíž příčina bývá často neznámá. Léčba je buď konzervativní, spočívající v úpravě zátěže a podpoře funkce ortopedickými pomůckami, nebo operační. Doprovodnou alternativou může být použití lokálních antiflogistik- například nimesulidu (Aulin), salicylátu s anestetikem (Algesal), diklofenaku (Flector, Olfen..), indomethacinu (Indobene), ibuprofenu (Dolgit, Ibalgin..).
S přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Boli me klouby.
Pouzivam Eliguis 2 x dene
Bolí mě klouby, kolena...
Dobrý den, chci se zeptat jaký je nejlepší doplňek na klouby. Děkuji moc
Klouby bolí mě koleno
Při sportovní aktivitách hlavně při tenisu mě bolí koleno a šlachy v koleně chtěl bych poradit jaký produkt je nejlepší užívat
Prosím. Můžu použít místo Ibalginu po kterém mě bolívá žaludek lék Nalgesin pomůže také na začínající mrazení a bolení krku a též Mě bolí klouby děkuji za radu o nalgesinu mě žaludek nebolí také mám napsaný na páteř Novalgin Možná že ten je podobný jako Nalgesin Děkuji za odpověď
Nalgesin místo Ibalginu eventuálně Novalgin má stejné nebo podobné účinky antirevmatické? Paracetamol netoleruji takže Paraleny vůbec nemůžu a Ibalgin kvůli žaludku který mě po něm většinou hodně bolelo...
bolí mě kolena klouby,a vazy na nich
mám problémy s kolenamy ,těško vstávám a musím to rozchodit,a pak častěji posedávám,když klouby v kolenách bolí,přišlůo to nějak na raz.
Bolí mě nohy a kloubi
Jsem po karanténě Covid,měla jsem horečky,bolela hlava,a vlezlo mě to do nohou a kloubů,na kožním jsem dostala detralex ,měla jsem předtím růží na noze,co by si mohla koupit aby se mě ulevilo,když chodím...
Bolí mě koleno
Dobrý den, bolí mě koleno pomuze doplněk stravy nebo spíše na prášky na recept žena 53let
Čelistní kloub bolí při kousání: Jakou mast či gel použít?
Dobrý den, již delší dobu mě bolí pravý čelistní kloub při kousání, při otevírání úst mě v kloubu mírně praská. Podle paní zubařky tato bolest od zubu není. Chci se zeptat, zda mám mazat kloub mastí nebo...
bolí mě třetí noha
ráno jsem se probudil a šel na manželku a tam to začalo
Nejnovější otázky v poradně
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
Je Detralex volně prodejný, nebo na předpis?
Je detralex volně prodejný, nebo musím mít recept?
Nežádoucí účinky mirtazapinu: ospalost, malátnost a obtíže s denním fungováním.
dobrý den, již týden beru 15mg mirtazapinu a jsem po něm úplně celé dopoledne mimo,nefunguji a pořád spím a odpoledne malátnost,za týden mám jít do práce a nevím jak to zvládnu.prosim o radu děkuji.
Užívání "Blokurima Uro+" během kojení
Hezky den. Je prosim mozne uzivat ;Blokurima uro+ pri kojeni? V letacku pisou ;po konzultaci s lekarem. V tehotenstvi mi rikali,ze neni zadny problem,tak ted nevim,jak pri kojeni. Moc dekuji
Užívání laktobacilů s Etnizolem
Dobrý den, dostal jsem na dematiditu a růžovku po 12h Etnizol a koupil jsem u vás laktobacily prémium 10kmenů. Jak je nejlepší je brát v kombinaci s Etnizolem. Děkuji předem za odpověd.
