Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest hlavy

    Dotaz z 27. 9. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Jaký můžu užít lék při těhotenstvý 14týden
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    ideální volbou je například Paralen. Ve 2. trimestru je možné v případě nutnosti užít například i Ibalgin. Pokud jsou bolesti častější je nutné konzultovat situaci s lékařem, eventuálně po dohodě přidat do kombince vhodný hořčík. Je nutné doržovat pitný režim. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Bolesť hlavy

      Vážený pane / paní, 1) Co je nejvhodnější v případě bolesti hlavy z následujících: 1. Ibalgin 400 mg 24 tablet—59 CZK 2. Ibalgin 200 mg 24 tablet---49 CZK 3. Ibalgin Rapidcaps 400 mg 20 měkkých...

    • Bolest hlavy a točení hlavy

      Dobrý den, Prodělala jsem před týdnem covid Mám pořád bolest hlavy a hlava se mě točí Poradíte mi co stim Děkuji za odpověď

    • Bolesti hlavy

      Dobrý den, prosím jaké léky mohu brát na bolest hlavy ve 2 trimestru? Konkrétně jsem ve 13+3tt. Děkuji za odpověď

    • Bolest hlavy

      Pár dní mě silně bolí hlava na pravé straně. Na pravé části čela mně bolí na dotek pokožka. Dnes jsem si vzala Ketonal, který mně na rozdíl od jiných léků pomohl. Nyní se ale na čele a na obočí objevila...

    • Bolesti hlavy, kloubů a žeber

      Dobrý den, užívám na bolest Indometacin čípku na noc a Aulin na den, mohu si vzít během dne ještě Brufen na bolest hlavy? Děkuji za odpověď

    • Silná bolest hlavy

      Již čtvrtý den bolest hlavy,začalo to v neděli půl druhé ráno,nevolnost a slabo.po dou hodinách vemi silná bolest mírně ustoupila ale hlava bolí stále.Lek jsem použila Nurofen rapid ale nějakou větší...

    • Bolestí hlavy

      Dobrý den, týden užívám kolagen a od té doby mě neustále bolí hlava. Piji jeden sáček denně. Mám bioaktivni mořský kolagen od Collalloc. Děkuji

    • Bolest hlavy od krční páteře..

      Mám dotaz na užívání CBD kapek na bolest. Užívám lék na tlak a obden na cholesterol. Také užívám doplňky stravy. Např. Lecitin, Tebokan40, podle potřeby B, C a D. Mohu užívat konopné kapky? Děkuji.

    • Bolest hlavy

      Jsem 7 dni po transferu embrya a dost me boli hlava,picham si Clexan . Dekuji

    • bolest hlavy a zubů v 8. měsíci těhotenství

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli si můžu vzít něco na bolest hlavy a zubu v 8. měsíci těhotenství. Mockrát děkuji

    Nejnovější otázky v poradně