Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest po amputaci.

    Dotaz z 10. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Po amputaci mám velké bolesti zad + fantomové bolesti. Dostala jsem léky Doreta 37,5/375 , ale nezabírají.Jaké mám možnosti?Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    voľnopredajné lieky Vám na toto nezaberú, preto zájdite za lekárom, ktorý Vám môže predpísať silnejšie lieky ako je Doreta (ópiáty).

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně