Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • bolest prsou

    Dotaz z 20. 1. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám velká prsa - velikost 9. Když jsem v zimě, studeném průvanu apod. hrozně mě rozbolí, přechod do tepla po chvíli pomůže. Aktuálně jsem těhotná, prsa mám teď velikost 13, vše je stejné, akutní bolest po přechodu do tepla ustane, bolest na dotyk ale už zůstává. Co to prosím způsobuje?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,

    děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů v souvislosti s užíváním léků. S Vaším dotazem Vás odkáži na lékařskou poradnu, kde Vám přesněji a lépe odpoví.

    S pozdravem

     Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Bolest prsou před menstruací?

      Bolí mě prsa vždy před menstruací, je to běžné? Díky

    • bolest prsou po stranách – co znamená?

      Dobrý den, co může být příčinou bolesti prsou po stranách a kdy se znepokojit?

    • Bolest prsou

      Dobrý den, v poslední době mě trapiva bolest prsou. Poprvé před pár měsíci mě vyděsil strach z těhotenství, test. ngt, teď se opakuje a menstruace začíná být nepravidelně a třeba i pouze jeden, dva dny....

    • Bolest Prsou

      Hnedka po Ovulaci(potvrzeno na gynekologii) bolest prsou.Nikdy jsem to takto neměla až teď poslední2-3cykly.

    • Bolest prsou

      Dobrý den,chci se zeptat.... jako prevenci zdravé prostaty jsem začal brát Prostakan a zjistil jsem že mne po tom strašně bolí prsa a začali se zvětšovat,četl jsem že to způsobují tyto přípravky na...

    • bolest na prsou

      Dobrý den chci se zeptat bolí nebo jako úplně neboli ale cítím tlak u levého prsa už asi týden někdy to odejde někdy se vrátí je to blíže hrudníku fakt bych ocenil radu a nejakej názor co se může mi dít....

    • Bolest prsou při snaze o těhotenství

      Dobrý den snažíme se o miminko a začali me bolest prsa dole silná bolest po stranách i nahoře takto me prsa nikdy nebolela ani před menstruaci myslíte že by to mohlo vyjít ??? Děkuji za odpověď

    • bolest prsou

      Dobrý den je mi 43let a jsem asi 2 roky po operaci dělohy. Ale poslední 2 měsíce mě bolí prsa jako bych měla dostat měsíčky.Comám dělat? Děkuji

    • bolest prsou

      Dobrý den chtěla bych se zeptat mám 8 dni po ms a pořád mám otekla a bolavá prsa a boli mě v podbrisku tehotensky test negativní mohu se zeptat co byste to mohlo být? Děkuji

    • bolest prsou

      Dobrý den měl jsem.zanet.plic prududek. Dobral jsem klacid Stále ale mně bolí na prsou a vykaslavam zlute hleny. Mám si předepsat nový klacid

    Nejnovější otázky v poradně