Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest

    Dotaz z 26. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den mám únik moči a dostala jsem spasmed 30 jednou denně ale teď mi to nutí ale mám bolesti přičůrání . nevím co s tím.dekuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    poruchy močení (např. reziduální moč) jsou sice uvedeny mezi nežádoucími účinky léku Spasmed. Bolest při močení však poukazuje spíše na přidruženou infekci. Doporučuji proto konzumovat urologický čaj a brusinky či lichořeřišnici (více se o této problematice můžete dočíst v přiloženém článku, na který přikládám odkaz – Co pomůže při infekci močových cest?). Budou-li potíže přetrvávat, je třeba vyhledat pomoc lékaře.

    Přeji brzký ústup potíží.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně