Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolesti hlavy a tlak na spánku při užívání Skid a Benemicinu

    Dotaz z 5. 8. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,užívám 18. dnem Skid a Benemicin na infekce. Poslední dny trpím silnější bolestí hlavy (ATB dělají svou práci nebo jde o vedl. účinek),na spánku mi vyběhla žíla/spíše tepna,v kuse druhý den. Nebolí, neotéká, cítím tlak. Měla jsem teploty.Nerada bych zmatkovala. Na odpověď lékaře čekám.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    může jít o reakci na antibiotika, vedlejší účinky, ale také o jiný problém, který si zaslouží pozornost lékaře. Neznám Vaši celkovou anamnézu, proto doporučuji konzultaci s ošetřujícím lékařem.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně