bulka na krku
Dobrý deň,
pravdepodobne ide o miestnu lymfatickú uzlinu, ktorá je zdurená z dôvodu prebiehajúcej infekcie. Obvykle po zlepšení stavu "zmizne" a je menej hmatná. Na pohotovosť nie je potrebné ísť, ak to zdravotný stav nevyžaduje a je možná samoliečba. Lekár by mal uzlinu prezrieť, ak by neustúpila ani týždne po vyzdravení.
S pozdravom Lazorová
Podobné dotazy
Bulka na krku
Dobrý den Už několik měsícu mám docela velkou bulku na krku a ted jí mám i na druhé straně krku ... bulky nemizí ani se nezměnčují nevíteco by to mohlo být?
Bulka na krku
Dobrý den Už přes rok mám bulku na krku,občas nahmatam větší občas menší…problém je ten ze ta bulka začala docela dost bolet co s tím?
bulka na krku.
Dobrý den, včera jsem nahmatal bulku vzadu na krku. Takový tvrdý hrášek. Je mi teprve 13 a den, než se mi to stalo jsem cvičil krk.
Bulka na krku
Dobrý den, na krku pod čelistí jsem si našel bulku, je pohyblivá měkká, když na ni zatlačím tak bulka jakoby zmizí, není vidět, jen hmatem ji cítím, velká je tak 5-7mm, nevíte o co by se mohlo jednat ?
Bulka na krku
Dobrý den, už asi před rokem jsem si na krku pod čelistí nahmatal malou bulku. Zapomněl jsem na ní, ale teď jsem si všiml, že ji tam stále mám. Je malá(myslím si, že se za to rok možná i trochu...
Bulka na krku
Dobrý den Objevila se mi bulka na straně krku někdo říkal ze to jsou priusnice a he to zmizí ale tu bulku tam mám už přes necelé dva měsíce a bulka nemizí nevíte co by to mohlo byt ?
Bulky na krku
Dobrý den, před dlouhou dobou jsem si na krku pod čelistí nahmatal malou bulku. Teď jsem si všiml, že mám další zhruba v prostřed krku. Obě dvě jsou na levé straně krku. Nevíte o co by se mohlo jednat?
bulka na krku
Dobrý den, udělal se mi uzel na pravé straně krku, může to souviset s onemocněním šťítné žlázy?Děkuji
Bulka na krku
Dobrý den, na krku u zdvihače hlavy mám pohyblivou nebolestivou bulku ve velikosti fazole (někdy mi přijde větší a někdy menší) a nad tím mezi svaly je další menší. Je tam už aspoň rok. Může z toho být...
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.
