Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bulka v uchu (nahoře v chrupavce) po vyndání piercingu

    Dotaz z 15. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, v únoru jsem byla píchat piercing do ucha. Přesněji do horní časti ucha, do chrupavky. Tak 2 týdny zpátky začal dost bolet a tak jsem ho vyndala. Zůstala mi hmatatelná boule v uchu a šlo z ní těžce vymačkat trocha hnisu a stale ji mám. Snazim se to mazat Betadynkou ale už nevím co dál.
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den,
    v tomto případě bych Vám doporučila konzultaci u Vašeho lékaře. Dezinfekce pomocí Betadine  je na místě, ale s ohledem na tvorbu hnisu by bylo na místě i shlédnutí odborníkem. Je vhodné použít Betadine v roztoku i několikrát během dne maximálně po dobu 7 dnů.

    Nejnovější otázky v poradně