Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Caro a cukrovka

    Dotaz z 21. 9. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Nám cukrovku 1. typu a řeším zda je možné pít CARO Originál od Nestle. Nestlé Caro by mělo být bez přídavku cukru a obsahovat jen přirozeně se vyskytující cukry. Může mít nějaký špatný vliv na cukrovku? Děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

     Dobrý den,
    vzhledem k tomu, že Caro nápoj je doporučován i u těhotných s cukrovkou, jeho pití by nemělo mít vliv. V případě, že by se náhodou nějaké příznaky rozkolísání hladiny cukru objevily, kontaktujte svého lékaře.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně