Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Celiakie

    Dotaz z 19. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mohu podávat sirup Klacid při celiakii?Děkuji.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    užívání léčivého přípravku Klacid při celiakii je možné. Doporučuji současné užívání probiotik, které pomáhají ochránit střevní mikroflóru, s odstupem 4 hodin od antibiotik.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Celiakie

      Dobrý den, zajímalo by mě, které z produktů vaší privátní značky obsahují ve složení lepek a nejsou tedy vhodné pro celiaky. Abych věděla, čemu se při výběru produktů vyhnout. Předem děkuji za odpověď, s...

    • Celiakie nebo drazdivy tracnik

      Dobry den. Chtela jsem se zeptat. Jiz spousty let mam psychicke potize, a do toho jsem hodne citlivy clovek, neustale nad necim premyslim, stresuji se. Potykam se s tim, ze mam nekdy pocity plnosti, a...

    • Celiakie

      Dobrý den, mohu užívat Astina LYMFEX, ve kterém je uveden mladý ječmen, když mám celiakii? Děkuji

    • Celiakie

      Dobrý den,prosím obsahuje Bion 3 Imunity LEPEK?Děkuji

    • Celiakie

      Dobry den. Rada bych se informovala, jake nabizite vyrobky pro bezlepkovou dietu? Dekuji

    • Celiakie

      Dobrý den! Můžete mi poradit jestli je výživový doplněk od Dr. Max- Probio sticks extra strong, bezlepkový? Děkuji

    • celiakie

      Jsou vitamíny vibovit pro děti bezlepkové?

    • celiakie

      Dobrý deň,mám celiakiu,Sibo, momentálne užívam Normix.Čakáma 7 hod.cesta busom.Môžemsi daťpteventívnettabletku proti hnačke Imodium.Ďakujem

    • celiakie a probiotika

      Užívám laktobacily10 prémium mám celiakii jsou bezlepku dekuji

    • celiakie

      Neobsahuje selen se zinkem od dr.Max lepek? Jsem celiatik

    Nejnovější otázky v poradně