Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Centrum záměna

    Dotaz z 23. 8. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Zdravím omylem jsem si objednala vitamíny centrum pro ženy akorát pro ženy 50+,zjistila jsem to až když jsem je začala užívat takže je nemohu vyměnit. Je mi 34 let. Tak by mě zajímalo v čem jsou jiné a zda je mohu užívat. Jestli mi budou užitečné i tak nebo mi naopak mohou nějak uškodit.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    přípravek Centrum pro ženy a Centrum pro ženy 50+ se liší množstvím některých vitamínů a minerálů. V případě, že nekojíte, nejste těhotná nebo neužíváte léčiva na ředění krve, nevidím problém v tom, abyste balení pro ženy 50+ doužívali. Následně doporučuji zakoupit správné balení.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně