Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • chyoska mastycha

    Dotaz z 7. 9. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý večer také mi zjistili stovky polipů v žaludku.Odebrali čtyři a teďčekám na výsledky.Užívám Xarelto 20mg.Je možné užívat chyoskou mastychu?Mohla by mi pomoci zbavit se polyp?? Děkuji za odpověď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    vzhledem k onemocnění musí užívání schválit ošetřující lékař, jelikož zná Váš zdravotní stav. Užívání mastichy není dle současných poznatkůspolu s Xareltem kontraindikováno (případně ještě nebylo zkoumáno). Nelze však očekávat odstranění polypu vlivem tohoto potravinového doplňku.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně