Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Co na odkaslavani?

    Dotaz z 7. 6. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den jsem nemocna presne jiz 7 dni, ze zacatku silene skrabani v krku a paleni, nasledne vodnata ryma jeden den, dalsi dny ucpane dutiny, pote suchy kasel, nyni vlhky kasel, a ne a ne se ho zbavit. Stale kaslu hrube - proste hleny tam jsou a nevim jak je dostat ven. Beru 2x denne 30 kapek Bromhexinu - rano kolem 10 hodiny a pote kolem 13h (na vecer uz to neberu a beru Codein).. po 3-4 dnech zadne zlepseni, stale se me to drzi. Nemocna se jinak necitim, nemam teploty, nejsem schvacena, neboli me uz ani telo jako prvni dny. Poradite prosim? Mam jeste doma ACC long 600 (posledni 2-3 tablety) pricemz je jedna na jeden cely den, ale nevim zda se to oplati? Nebo s Bromhexinem nadale pokracovat nebo mi doporucite jeste neco jineho? Fakt me ten kasel a chrceni na hrudniku uz "otravuje". Moc Vam dekuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Dobrý deň, neuvádzate či ste boli u lekára. Ak sa kašeľ nezlepšil, alebo sa naopak zhoršil, návštevu u lekára by som neodkladala. Možno bude potrebné užívanie antibiotík. Pri zmene účinnej látky rátajte s tým, že ďalšie približne 3 dni bude nastupovať účinok. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Odkaslavani u kojeni

      Dobry den,cim mohu podporit redeni hlenu a odkaslavani, kdyz kojim?Mam jakoby zastreny hlas a zadni rymu.Dekujj

    • odkašlávání

      Ráno jsem tu krev jen vybila s hlenama a včera jsem suchého kašel ale už je to dobrý je vlhký odkašlávání .mělo by to být v pořádku?

    • Erdomed odkašlávání

      Dobrý den dcera 5,5 roku dostala po přeléčení antibiotiky Cefzil Erdomed sirup 2xdenně 3ml na dokašlání. Dnes bere druhý den a zatím nic neodkašlává. Máme pokračovat v léčbě nebo vysadit?

    • Jaky lék pro diabetiky na odkašlávání

      Mám suchý a dráždivý kašel, potřebuji naředit hleny a nevím přesně co bych mohl užívat.

    • Chrapot a odkašlávání

      Dobrý den, cca 1až 2x týdně se mi stane, že se rozkašlu, a pak mě pálí na hrudi, v krku a chraptim. Žádnou virozu nemám. Může se jednat o reflux jícnu nebo nějakou alergii? Jsem alergická na pyly a...

    • Přípravek na odkašlávání v těhotenství

      Dobrý den, doporučíte něco na odkašlávání v těhotenství? Cítím stále zahleněné průdušky a kašlu. MUDr. říká, že tam nic neslyší, Měla jsem jitrocelový sirup, Ambrobene, Vincentku i antibiotika Pivinorm....

    • Bolest na hrudi při odkašlávaní

      Dobrý den,byla jsem teď nachlazená s mírně zvýšenou teplotou,ale bez kašle. Dneska mě začalo bolet na hrudi, když jsem si odkašlala,není to teda po každém odkašlání, ale třeba ob.Teplotu nemám,už mě...

    • nuceni si odkašlávat

      Dobrý den mám problém nuceni si odkašlávání a pořád mám hleny nak se tvoří krku neustále i když rýmu nemám byla sem.nemocna před dvoumístný měsíci zánět nosohltanu.

    • Použití kapek na usnadnění odkašlávání při kašli

      Mohu použít kapky při kašli na odkašlání ? předem děkuji.

    Nejnovější otázky v poradně