Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • cukr v moči

    Dotaz z 12. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, tatínek (85let) bral cca 1měsíc ascorutin. Po vysazení byl na pravidelné kontrole na urologii a byl mu zjištěn cukr v moči. Může to být způsobeno užíváním ascorutinu? (viz.příbalový leták) Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    ano, jako vzácný nežádoucí účinek během užívání Ascorutinu se může vyskytnout glykosurie (ztráty glukózy močí). Doporučuji konzultaci s lékařem.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně