Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • cukrovka . tren

    Dotaz z 9. 10. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobrý den chtěl bych se zeptat mám curkovku, 18 let jsem trošičku širší postavy a připravuju se na soutěž v kulturistice do 21let... a potřebuju spálit poslední tuk můžu použí trenbolon acetát 100 mg na 1ml když mám tu cukrovku a jsem na inulínu? Díky moc Nechci znát názor na to že trenbolon je sračka chci znát odpověd na tu moji otázku..!
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Dobrý deň, ohľadom škodlivosti Trenbolonu sme sa už s kolegom vyjadrovali, k tomu sa nebudem vracať. Trenbolon spôsobuje zhoršenie citlivosti buniek a celkovo organizmu na inzulín. Ak tieto bunky v dôsledku rezistencie na inzulín neadekvátne odpovedajú, dochádza ku zvýšeniu glukózy v krvi a teda ku hyperglykémii. Organizmus teda nemusí vôbec reagovať na aplikovaný inzulín, čo sa môže prejaviť až hyperglykemickou kómou. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné