Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • dávkování sirupu lro deti

    Dotaz z 9. 2. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den,dcera brala dle navodu na léku sirupek z hlivy ustric.Betaglukan plus vitamin c.Je super,e pisí tam jen 2 mesice a vysadit.A lahvicku mam neste z poloviny plnou...Muze po mesici pokracovat zase?nestane se ji meco?dekuji

    Hezký den, potenciálně závadné (bez efektivního konzervans) či neúčinné (s rozloženými substancemi) přípravky zásadně nepoužívejte a odneste do lékárny za účelem odborné likvidace. Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně