Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Depoprovera,uzkosti

    Dotaz z 20. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Je mi 41let a 6rokem užívám Depoproveru.Byla mi nasazena po porodu,kvůli úzkosti a psychice.Nemam vůbec menstruaci těch 6let a teď zvažuji vysazení Depoprovery.Je vhodné vysazení Depoprovery při mých uzkostech a užívání antidepresiv?Přijde mi nepřirozené, ķdyž e telo každý meměsíc necist.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bohužel neznám Váš zdravotní stav, proto se o tomto tématu musíte poradit s ošetřujícím lékařem.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně