Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • diabetická sladidla

    Dotaz z 25. 8. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, které sladidlo se prosím hodí na pečení pro diabetika? Je vhodná např. kombinace stévie 1% a fruktózy 98% ? Nejlépe sypká varianta. Děkuji
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný

    Hezký den, pro přípravu teplých pokrmů se diabetikům ze sypkých variací nabízí Kandisin Stevia, Diachrom se sukralózou či Irbis se sladidly z rostliny stévie. Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně