Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den, jaké léky na alergii mohu užívat v těhotenství?

    Dotaz z 3. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mohu v těhotenství užívat Xyzal či Zodac? Děkuji.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    zmíněné léky a i další léky na alergii je možné v těhotenství podat jen v nezbytně nutných případech na doporučení a po zvážení lékaře. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Těhotenství a vitamíny a léky na alergii

      Dobrý den, vyšel mi pozitivní těhotenský test, užívám omega 3 Premium značky Dr. Max 2 tablety denně kvůli ekzemu. Mohu je užívat dál? Antihistaminika Xados si dávám, když někdy, když ekzém hodně svědí,...

    • Mohu užívat Analergin při plánování a během těhotenství na pylovou alergii?

      Dobrý den, chci se zeptat,zda mohu před plánovaným těhotenství a v těhotenství užívat Analergin na pylovou alergii, případně nějaký jiný lék? Děkuji

    • Alergie v těhotenství

      Dobrý den.Jsem v 7týdnu těhotenství atrpím alergií na pyl, prach.Před těhotenstvím jsem užívala rhinallergy,který mi pomáhal. Mohu užívat i v těhotenství?

    • Xados a plánované těhotenství

      Dobrý den, mohu užívat lék na alergii Xados, když plánuji otěhotnět? Případně mohu tyto léky užívat na začátku těhotenství? Děkuji

    • Alergie

      Dobry den, jiz 14 dni me trapi silna alergicka ryma. Jsem v 9. Tydnu tehotenstvi. Existuje nejaky pripravek, ktery mohu na zmirneni uzivat? Dekuji, Petra Korinkova

    • Jarní alergie při kojení

      Dobrý den paní Magistro, Právě jsem skončila šestinedělí a začala mi každoroční alergie na pil. Mám doma Xyzal 5mg , ale nevím, jestli ho mohu při kojení užívat. V příbalovém letáku je napsáno - potaďte...

    • Alergie senna ryma

      Dobrý den, Používám na alergii levocetirizin a chci se zeptat jestli ho mohu užívat i během těhotenství . Předem díky

    • probiotika v těhotenství a potravinová alergie

      Dobrý den, mám alergii na mléčnou bílkovinu a laktózovou intoleranci, a proto užívám probiotika Probio-fix imu, které jsou bez laktózy a mléčné složky. Chci se ale zeptat, zda je bezpečné užívat tato...

    • Cezera

      Dobry den, v obdobi kojeni je bezpecne uzivat antihistaminikum "cezera"?

    • Probiotika a těhotenství

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nejvhodnější probiotika před a v těhotenství? Mohu je užívat celé těhotenství? Děkuji

    Nejnovější otázky v poradně