Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den. Prosím vás beru lék Diomx a není v něm příbalový leták. Nevím jestli má nějaké nežádoucí

    Dotaz z 26. 12. 2015 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    příbalový leták chybí u léku Diomax
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký večer, o DioMaxu a možnostech jeho negativního působení na lidský organismus jsem se podrobněji rozepsal ve sdělení ze závěru minulého měsíce, na které Vás vřele odkážu (https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/diomax-mozne-vedlejsi-ucinky). Ve zkratce lze poznamenat, že se při jeho užívání můžete setkat s přechodnými a nezávažnými nepříjemnostmi ovlivňujícími zejména trávicí trakt (průjem, pálení žáhy, pocit sytosti..). Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • Vypadání vlasů

      Dobrý den, už od ledna letošního roku beru denně antidepresiva (Itakem10mg) a opravdu hodně mi začaly padat vlasy a nepřestává to, nevím zda to je tím, nebo jestli mi chybí nějaké vitamíny, ale i v...

    • Otěhotnění?

      Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat; Antikoncepci Yasminelle, kterou užívám, jsem si k příteli zapomněla vzít (Cesta trvá asi zhruba přes dvě hodiny, takže jsem se domů pro ni nevracela). Pláto jsem začala...

    Nejnovější otázky v poradně