Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • dobrý den, spadla jsem z kola a mám odřenou tvář, již 3 týdny si ránu natírám Hemagelem, ale pořád mi to mokvá. cím si to jiným mohu dál ošetřit, štípe to a svědí. děkuji.

    Dotaz z 9. 6. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Odřená tvář, rána stále mokvá, svědí až štípe. 3 týdny to natírám hemagelem, ale nezlepšuje se to.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud se rána ani po třech týdnech nehojí, navštivte lékaře, je možné, že jsou v ráně zbytky nečistot.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně