Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 12. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, v pondělí ráno jsem si klasicky vzala HA (Lindynette 20). V pondělí večer jsem měla nechráněný styk. V úterý ráno jsem bohužel na tabletu zapomněla a vzala jsem si až večer. Ale v panice jsem si myslela, že je již středa a vzala si tedy úterní, ale i středeční tabletu. Jak dál postupovat?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    v tomto případě kontaktujte Vašeho gynekologa.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně