Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobry den,beru kinito nolpazu a metformin a je mi hodne spatne od zaludku,muze to byt leky?trva to dele,upadam do depresi

    Dotaz z 20. 12. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mam zanet jicnu,dostala jsem kinito,nolpazu a beru metformin,je mi moc spatne od zaludku a objevuje se mi paleni na hrudi az upadam do depresi ze strachu ci to je,diky za odpoved
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný

    Hezký den, metformin může způsobit nevolnost, zvracení, poruchy chuti, bolesti břicha a dyspeptické obtíže. Předcházet jim lze podáváním lékové formy s prodlouženým uvolňováním (XR) a užíváním po jídle. Pokud ani poté nebudete s to léčbu ustát, má lékař terapii změnit. Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Nejnovější otázky v poradně