Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Egiramlon 10/10 a antidepresiva Zoloft 50 mg

    Dotaz z 17. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,beru léky na tlak Egiramlon 10/10 a antidepresiva Zoloft 50 mg. Je to v pořádku? Děkuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    kombinácia liekov je v poriadku. Ku obom prípravkom je vhodné užívať magnézium. Účinkuje ako kofaktor tvorby vlastného serotoninu, má antiarytmické účinky na srdce, napomáha psychickej pohode, zmierňuje kŕče kostrových svalov. Ďalšími vhodnými sú omega 3 nenasýtené mastné kyseliny (silný antioxidant, pôsobí proti vzniku aterosklerózy v cievách, zistený nedostatok u ľudí liečiacich sa SSRI antidepresívami), vitamín D, koenzým Q10 (antioxidant, významný pre kardiovaskulárny systém). 

    S pozdravom S. Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně